Kolor lodówki

Jaki kolor lodówki?Zakłada się, że w lodówce najważniejsze są parametry techniczne – moc, wielkość, ilość półek, połączenie lodówki z zamrażarką. Coraz częściej pod uwagę bierze się również design oraz kolor lodówki, gdyż wystrój kuchni jest różnorodny.


Jaki kolor lodówki wybrać?

Najczęściej kupuje się lodówki białe, ponadczasowe i najpopularniejsze na naszym rynku. Za tym wyborem przemawia przede wszystkim różnorodność ofert pod kątem typów, rozmiarów oraz posiadanych funkcji.

Ciekawostką i coraz chętniej wybieraną opcją są srebrzyste lodówki, które mają intrygującą kolorystykę, nieco zimną, ale bardzo ciekawą pod kątem stylistycznym. Przykładowo lodówki retro sprzedawane są w szerokiej, liczącej kilkanaście kolorów, gamie kolorystycznej.

Nie każdy użytkownik pragnie mieć lodówkę w kolorze ostrej pomarańczy, błękitu czy żółci. Jednak czerwona, brązowa, fioletowa lodówka może być dominantą w spokojnej kolorystycznie kuchni, pełnej białych, beżowych lub kremowych mebli i dodatków. Jeśli nie jesteśmy pewni jaka lodówka sprawdzi się w danej kuchni, wówczas najlepiej zdecydować się na lodówkę w kolorze wybranym przez projektanta wnętrz lub zdać się na własny gust.


Czerwone lodówki RANKING

Zestawienie najchętniej kupowanych czerwonych lodówek. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.


Lodówki beżowe RANKING

Zestawienie najchętniej kupowanych beżowych lodówek. Ranking został opracowany na podstawie porównywarki cenowej i jest aktualizowany na bieżąco.

TOP Lodówki beżowe Producent Cena
1Samsung RB33J3030SASamsungCena
2Smeg FA8003AOSmegCena

Lodówki Inox / Srebrne RANKING

Zestawienie najchętniej kupowanych srebrnych lodówek Inox. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.


Ozdoby na lodówkach

Lodówkę, nawet tę nudną, białą lodówkę, można ozdobić rysunkami, kalkomaniami, magnesami. Jest to najchętniej wybierany sposób zdobienia takiego urządzenia. Czasami wielobarwne magnesy wyjątkowo ozdobią lodówkę, dodając jej uroku i czyniąc wyjątkowym urządzeniem.

Jaka zatem powinna być lodówka? Najczęściej spotykanym i wybieranym wariantem jest lodówka biała, ozdobiona kalkomaniami lub naklejkami, może być ona także monokolorowa.


Czarne lodówki RANKING

Zestawienie najchętniej kupowanych czarnych lodówek. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.


Lodówki retro są z reguły kolorowe, o sporych gabarytach. Najczęściej występują one w wersji side by side, z przestronnymi i posiadającymi dużo miejsca w drzwiach wnętrzami. Styl vintage jest bardzo doceniany przez właścicieli ponadczasowych kuchni o tradycyjnym wykończeniu. Lodówka retro może być także zaadaptowana na potrzeby nowoczesnego wnętrza.

Czarne lodówki także mają swoich amatorów. Zanim kupimy kolorową lodówkę podejmijmy decyzję o kolorze kuchni i jej wystroju. Do kolorowej lodówki można dobrać garnki, kubki, ściereczki oraz ręczniki. Im ciekawsza kolorystyka, tym lepiej. Zwolennicy tradycji mogą postawić w kuchni białą lodówkę, a kuchenne wnętrze ocieplić niebieskimi zasłonami, serwetkami, lampami. Fantazja pozwoli wykreować miłe i pełne kolorów wnętrze. Biała lodówka będzie działała w sposób wyciszający oraz uspokajający.

Lodówki w niestandardowym kolorze rozpraszają monotonię i nudę, co przyczyni się do ożywienia kuchennego wnętrza.


Lodówki białe RANKING

Zestawienie najchętniej kupowanych białych lodówek. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.


Jak szukali użytkownicy?

  • jaki to kolor inox

Jaki sprzęt wybrać?

Related Post

Lodówka do zabudowy

Lodówka do zabudowy

Publikacja na skróty: Jaka lodówka do zabudowy? Kryteria wyboru lodówki do zabudowy Lodówka do zabudowy…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *