Lodówka do 1000 zł

Jaka lodówka do 1000 zł?Najtańsze modele lodówek można kupić już za kwotę znacznie poniżej 1000 złotych, natomiast na najdroższe modele musimy wydać dobre kilka tysięcy zł. Za niewielkie pieniądze otrzymamy skromne, mające podstawowe funkcje, ale w zupełności wystarczające dla singla lub małej rodziny, wygodne półeczki, wewnętrzne oświetlenie oraz zamrażarka pozwolą na umiejętne rozlokowanie podstawowych produktów spożywczych. W upalne dni w lodówce można również przechowywać kosmetyki.

Jaka lodówka do 1000 zł?

Lodówki mogą mieć różnorodne parametry oraz wyposażenie:

  • klasę energetyczną i klasę klimatyczną,
  • możliwość zamrażania i utrzymania temperatury bez zasilania,
  • czynnik chłodzący,
  • liczbę agregatów i termostatów.

Poziom hałasu także ma znaczenie podczas eksploatacji urządzenia. Lodówka ma klasę energetyczną od A do G. Lodówki klasy A+++ są najbardziej oszczędne w eksploatacji.

Lodówka z zamrażarką mrozi od 2 do 25 kilogramów produktów. Najlepsze i najbardziej rekomendowane są zamrażarki skrzyniowe. Liczba agregatów i termostatów ma znaczenie w kontekście jakości samego urządzenia, np. dwa agregaty zwiększają liczbę potencjalnych awarii danego sprzętu.

Lodówki do 1000 zł, do zabudowy RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych lodówek do zabudowy do kwoty 1000 zł. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.

Przy wyborze lodówki warto wybierać takie, które emitują poziom hałasu poniżej 65 dB. Nawet w tańszych modelkach dostępna jest funkcja soft close, czyli delikatnego zamykania drzwi. System Antyfinger Print chroni obudowę przed pozostawianiem śladów palców.

W lodówkach dostępny jest system sterowania temperaturą, regulowana wysokość półek, tańsze modele nie posiadają natomiast kostkarki ani dystrybutora wody. Przydatna w codziennej eksploatacji będzie taca do warzyw i owoców oraz foremki do lodu.

Warto sprawdzić przed zakupem, czy dana lodówka posiada we wnętrzu powłokę antybakteryjną, która ogranicza rozwój drobnoustrojów oraz bakterii.

Z kolei wysoka klasa zamrażania pozwala na przechowywanie w lodówce produktów do 3 miesięcy, a niekiedy nawet i dłużej.

Przydatny w codziennej eksploatacji będzie również system no frost, dzięki któremu nie ma konieczności rozmrażania lodówki celem usunięcia lodu.

Do codziennych zastosowań dla kilkuosobowej rodziny powinna wystarczyć lodówka posiadająca pojemność 250 litrów (około 200 litrów na chłodziarkę oraz 50 litrów na zamrażarkę).

Lodówki do 1000 zł, wolnostojące RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych lodówek do kwoty 1000 zł. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.

Popularne marki oferujące lodówki w kwocie do 1000 zł:
Beko, Electrolux, Amica, Candy, Exquisit, Goddess, Gorenje, Guzzanti, Haier, Hoover, Hotpoint-Ariston, Indesit, Liebherr, Manta, MPM, Polar, Ravanson, Whirlpool, Zanussi.

Jak szukali użytkownicy?

  • ranking lodówek do 1000 zł 2017

Jaki sprzęt wybrać?

Related Post

Dzbanek filtrujący

Dzbanek filtrujący

Jakość wody, którą pijemy, jest bardzo istotną kwestią w kontekście naszego zdrowia. Ogromną część rynku…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *