Lodówka do 4000 zł

lodówki do 4000 złW cenie do 4000 złotych można już znaleźć lodówkę posiadającą takie elementy, jak chociażby:

  • kostkarka do lodu (bardzo rzadko),
  • dozownik wody,
  • system no frost,
  • klasa energetyczną A++,
  • oświetlenie led,
  • zbiornik na wodę.

Przy wyborze konkretnego sprzętu ważna jest również pojemność całkowita urządzenia (zarówno zamrażarki, jak i samej chłodziarki), alarm otwartych drzwi, blokada przed dzieckiem, system Multi Air Flow, no frost, gabaryty samej lodówki (w zależności od ilości miejsca w mieszkaniu możemy się zdecydować na lodówkę wolnostojącą lub do zabudowy). Najtańsze lodówki typu side by side posiadające podwójne drzwi i mające często na wyposażeniu kostkarkę można kupić już za 2500-3000 złotych, najdroższe modele kosztują ponad 10 000 złotych. Minusem tego typu rozwiązania jest większe zużycie energii.

Lodówki do 4000 zł, do zabudowy RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych lodówek do zabudowy do kwoty 4000 zł. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.

Lodówki na stałe przyłączane do wody wymagają używania specjalnych filtrów, które wymienia się co pół roku, a cena takiego filtra jest dość wysoka i wynosi z reguły ponad 100 zł. Kostkarka może być zainstalowana na drzwiczkach lodówki, można też zainstalować ją na drzwiczkach lodówki, niekiedy kostkarka i kruszarka są połączone w jedno. Na tego typu modele trzeba z reguły wydać przynajmniej 3000 zł.

Funkcja No Frost uwalnia zamrażalnik od lodu, przez co usuwana jest wilgoć. Im wyższa klasa energetyczna, tym mniejsze zużycie energii.

Wśród lodówek do 4000 zł można znaleźć produkty takich marek, jak chociażby Gorenje, Beko, Bosch, Electrolux, Samsung, Liebherr, Siemens, Smeg czy też Whirlpool.

Lodówki do 4000 zł, wolnostojące RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych lodówek wolnostojących do kwoty 4000 zł. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.

Jaki sprzęt wybrać?

Related Post

Dzbanek filtrujący

Dzbanek filtrujący

Jakość wody, którą pijemy, jest bardzo istotną kwestią w kontekście naszego zdrowia. Ogromną część rynku…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *