Worki do odkurzaczy

odkurzacz workowy marki ElectroluxWorki do odkurzaczy przeznaczone są (zgodnie zresztą z nazwą) do urządzeń workowych. Obecnie prym wiodą odmiany papierowe – są wygodne, jednorazowe, po kilkakrotnym odkurzaniu wyrzuca się je i wymienia na nowe. Wygoda jednak kosztuje – opakowanie takich worków kosztuje od kilku do kilkudziesięciu złotych.

Niegdyś popularne były worki z wykonane materiału, dzisiaj są one jednak rzadko spotykane. W odkurzaczach bezworkowych stosuje się plastikowe pojemniki, które co pewien czas należy opróżnić. Tak zwane modne papierowe worki do odkurzaczy mogą kosztować nawet 50 złotych za opakowanie. W opakowaniu mieści się przeważnie pięć worków, co powinno wystarczyć nawet na kilka miesięcy. Należy pamiętać o regularnej wymianie worków.

Worki do odkurzaczy Rowenta RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych worków do odkurzaczy marki Rowenta. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.

Worki do odkurzaczy Bosch RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych worków do odkurzaczy marki Bosch. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.

Worki do odkurzaczy Zelmer RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych worków do odkurzaczy marki Zelmer. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.

Worki do odkurzaczy Electrolux RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych worków do odkurzaczy marki Electrolux. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.

Jak założyć worek do odkurzacza?

Niezbędny jest uchwyt worka, który powinien być ulokowany w opakowaniu odkurzacza. Najpierw tekturowy kołnierz worka wsuwa się w odpowiedni uchwyt, a w kolejnym etapie uchwyt montuje się w odkurzaczu. Procedura może się niekiedy nieznacznie różnić w zależności od modelu urządzenia i producenta.

Worki do odkurzaczy Miele RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych worków do odkurzaczy marki Miele. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.

Worki do odkurzaczy Karcher RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych worków do odkurzaczy marki Karcher. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.

Na rynku oferowane są również worki s-bag, czyli uniwersalne worki do odkurzaczy, odpowiednie do każdego rodzaju odkurzaczy, niezależnie od producenta. Worki wykonane są z odpornego, syntetycznego materiału, który pokryty został warstwą specjalistycznego wosku, pochłaniają nieprzyjemne zapachy i utrzymują je we wnętrzu odkurzacza, nie pozwalając im przenikać na zewnątrz, przez co jest rekomendowany zwłaszcza osobom posiadającym w domu zwierzaki, filtrują również kurz oraz alergeny. Worki posiadają odpowiedni system zamykający, dzięki czemu można je opróżnić bez rozsypywania ich zawartości.

Zakupione worki powinny być trwałe, wytrzymałe, nie dziurawić się zbyt szybko.

Worki do odkurzaczy s-bag RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych worków do odkurzaczy typu s-bag. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.

Jak szukali użytkownicy?

  • wymiana workow w odkurzaczu

Jaki sprzęt wybrać?

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *