Drzwi zewnętrze z drewna egzotycznego – poznaj ich zalety Ranking marzec 2021

Drzwi wejściowe do domu lub mieszkania to nie tylko ochrona przed włamaniem, ale również wizytówka. Stylowe wejście zachęca do odwiedzin, natomiast stare, zniszczone drzwi zniechęcają gości i domowników do wchodzenia do środka. Jeżeli planujesz wymianę skrzydła umieszczonego w wejściu, sprawdź, dlaczego warto wybrać drzwi zewnętrzne z drewna egzotycznego.

główne drzwi wejściowe

  1. Drzwi zewnętrze drewniane – egzotyczne drewno jest wytrzymałe i eleganckie
  2. Drzwi zewnętrzne producent – oferta drzwi wejściowych na wymiar

 

Drewno egzotyczne jest w Polsce coraz popularniejsze. Doceniają je nie tylko producenci mebli, ale również drzwi zewnętrznych. Drzwi z drewna egzotycznego mają bowiem wiele zalet, jakich brakuje rodzimym gatunkom drewna. Dlaczego warto zdecydować się na skrzydło wejściowe z egzotycznych desek?

Drzwi zewnętrze drewniane – egzotyczne drewno jest wytrzymałe i eleganckie

Drewno egzotyczne jest znacznie wytrzymalsze niż sosnowe lub świerkowe, dzięki obecności naturalnych olejków. Dzięki nim deski meranti lub innych podobnych gatunków są odporne na trudne warunki atmosferyczne. Olejki chronią drewno przed wilgocią, wahaniami temperatur, silnymi mrozami oraz promieniowaniem UV. Dodatkowo zabezpieczają przed wypaczaniem się desek i zmianą kształtu drzwi zewnętrznych po kilku latach od ich zamontowania. Drzwi zewnętrzne z desek meranti są również eleganckie, gdyż egzotyczne drewno prezentuje się stylowo przez długi czas. Dzięki niemu można stworzyć ponadczasowe, szykowne skrzydło wejściowe, które harmonijnie skomponuje się ze stolarką okienną i elewacją budynku. Co ważne, egzotyczne gatunki drewna wymagają niewielu zabiegów konserwacyjnych i pielęgnacyjnych, dlatego ich użytkowanie jest bezproblemowe.

Drzwi zewnętrzne producent – oferta drzwi wejściowych na wymiar

Jeżeli potrzebne Ci drzwi zewnętrzne producent może wykonać je dla Ciebie na wymiar. Jest to dobre rozwiązanie w wielu starych domach, gdzie skrzydło wejściowe ma nietypowe rozmiary. Producent może wykonać drzwi zewnętrzne dokładnie dopasowane do rozmiarów otworu wejściowego, który stworzono przed laty. Znalezienie gotowych drzwi o nietypowej wielkości może być bardzo trudne. Dodatkowo w ofercie producenta znajdzie się skrzydła, które są wymagane przez konserwatora zabytków.

W przypadku zamawiania drzwi na indywidualny wymiar, można pokusić się o wybranie dowolnego zdobienia. Jego wykonanie jest możliwe, dzięki technologii CNN – po zaprogramowaniu obrabiarka wykona dowolne frezy, spełniając oczekiwania nawet wymagających klientów. Dodatkowo drzwi wejściowe na wymiar mogą być wyposażone w specjalne zabezpieczenia, zwiększające ochronę przed włamaniem.

drzwi zewnętrzne wejściowe
drzwi zewnętrzne wejściowe

Jak szukali użytkownicy?

  • drzwi zewnętrzne z drewna egzotycznego

Jaki sprzęt wybrać?

Zostaw opinię

Twój adres email nie będzie publikowany ani zachowywany. Wymagane pola zaznaczone znakiem *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...