Jak zrobić kocie oko, makijaż z eyelinerem Ranking październik 2022

Jeśli kochasz koty i chcesz pokazać swoje przywiązanie do nich w ten wyjątkowy sposób, wypróbuj ten tutorial z eyelinerem. Używając różnych kolorów eyelinera i mieszając je razem, możesz stworzyć wygląd niesamowitych kocich oczu. Czy próbujesz pokazać swoją zabawną stronę lub po prostu chcesz być trochę bardziej kreatywna, ten tutorial jest na pewno po to aby Cię zadowolić.


Jak narysować kocie oczy

Taki efekt w ciągu zaledwie kilka chwil można uzyskać za sprawą makijażu zwanego kocim okiem. Jest to technika polegająca na optycznym wydłużeniu kształtu Twoich oczu w taki sposób, by wydawały się one bardziej tajemnicze i dzikie. Nazwa wywodzi się nie bez powodu, przypomina oczy u kota, które, jak wszyscy wiemy, potrafią być naprawdę magnetyzujące i przykuwające uwagę.

Wiele osób myśli, że wykonanie makijażu kocich oczu jest naprawdę trudne, ale w rzeczywistości jest to naprawdę proste. Wszystko czego potrzebujesz to eyeliner i lekka ręka.


Kocie oko – makijaż

Kocie oko to mała czarna wśród makijaży. Ten typ makijażu nigdy nie wychodzi z mody. Nic w tym dziwnego! Taki rodzaj makijażu nadaje spojrzeniu uwodzicielskiego czaru i intensywnego wyrazu. Podpowiadamy, jak go wykonać. Malowanie góry i dołu oczu na jasnobrązowy kolor, a za pomocą eyelinera, aby utworzyć głęboki kształt V w środku oka jest naprawdę proste i wygląda niesamowicie. Upewnij się tylko, że utrzymujesz linie blisko gałki ocznej, aby wyglądały naturalnie. Użyj lekkiej ręki podczas nakładania eyelinera, aby nie wyszło to sztucznie.


Porady dotyczące wykonania perfekcyjnych kocich oczu

Jedną z zalet tego makijażu jest fakt, że ta technika makijażu pasuje do każdego typu urody. Niezależnie od tego, jaki masz kolor włosów i urody, ten look będzie prezentował się fenomenalnie. Przy użyciu odpowiedniej metody, możemy zdecydować się na ten rodzaj makijażu bez względu na to, jaki naturalny kształt oka posiadamy. Właściwie poprowadzony ruch pędzlem aplikatora eyelinera pozwoli Ci na zastosowanie tej metody nawet na opadającej powiece.

Kocie oczy mają w sobie taki urok, że trudno się oprzeć. Jeśli chcesz osiągnąć ten efekt samodzielnie, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby zrobić idealne kocie oczy z eyelinerem.

Po pierwsze, zacznij od obrysowania górnej linii rzęs cienką kreską czarnego linera. Upewnij się, że linia jest równomiernie rozłożona, tak aby była ledwo widoczna. Następnie, obniż linię o około pół cala poniżej oka i wypełnij wszelkie luki drugą, grubszą linią linera. Na koniec, za pomocą pędzelka do rozcierania, rozetrzyj krawędzie obu linii. Aby nadać spojrzeniu dodatkowego efektu i wyrazistości, przed zakończeniem makijażu, oprósz powieki lekką warstwą pudru.


Transparentny podkład do twarzy kryjący

Obecność na twarzy perfekcyjnie kryjącego podkładu stanowi często o wiele większe znaczenie niż codzienne nałożenie cieni czy eyelinera. Odpowiedni wybór tego produktu ma bardzo duże znaczenie dla Twojego wyglądu. Dzięki niemu Twoja twarz będzie wyglądała na gładką i idealną, a cały makijaż będzie prezentował się perfekcyjnie. Voila! To już wszystko!

Jaki sprzęt wybrać?

Zostaw opinię

Twój adres email nie będzie publikowany ani zachowywany. Wymagane pola zaznaczone znakiem *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...