PIT 2017 – rozlicz się online Ranking październik 2022

pit 2017

30 kwietnia 2018 roku mija termin składania zeznań podatkowych za 2017 rok. W ostatnich dniach kwietnia podatnicy tłumnie ruszą do urzędów skarbowych, które wydłużą godziny swojego urzędowania, po to, by przyjąć wszystkie zeznania od osób spóźnialskich. Zapewne nie spowoduje to zmniejszenia kolejek, w których wiele osób stać będzie przez kilka godzin. Wszystkiego tego możemy uniknąć, wybierając rozliczenie PIT online – proste, szybkie i darmowe.


PITy online coraz popularniejsze

Elektroniczne rozliczenia z urzędem skarbowym to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy. To także komfort i wygoda, jaką daje nam możliwość złożenia zeznania podatkowego bez wychodzenia z domu. Ci, którzy raz rozliczali się z fiskusem przez sieć, zwykle nie wyobrażają sobie już powrotu do tradycyjnej formy składania PIT ręcznie, na papierowym formularzu. I bardzo dobrze, bo złożenie zeznania podatkowego przez internet to także szansa na szybszą wypłatę ewentualnego zwrotu podatku. Kto z nas nie chciałby otrzymać należnych mu pieniędzy szybciej?


Jaki program do rozliczania PIT 2017?

No dobrze – powiedzą ci, którzy do tej pory nie rozliczali się przez internet – ale co powinienem zrobić, by złożyć swój PIT online? Zwykle pytanie to podszyte jest wieloma wątpliwościami związanymi z bezpieczeństwem danych oraz skalą trudności, jakie generuje wysyłka zeznania przez sieć. Tymczasem, program do rozliczania PIT nie jest ani skomplikowany, ani nie wiąże się z koniecznością ponoszenia żadnych opłat. W przypadku najlepszych programów do e-PITów takich jak PITax.pl dostępny na stronie https://www.pitax.pl/program-pit/ pełną funkcjonalność otrzymujemy całkowicie za darmo. Jedyne, co musimy zrobić, to pobrać program PIT 2017 na swój komputer i rozpocząć wypełnianie zeznania podatkowego.


Rozlicz się online – szybko, darmowo i łatwo!

Samo rozliczanie PIT w programie komputerowym jest o tyle łatwe, że aplikacja sama podpowiada i szczegółowo objaśnia znaczenie poszczególnych rubryk i zapisów, dzięki czemu wszystko staje się prostsze i bardziej intuicyjne. W ten sposób możemy wypełnić PIT sami, bez pomocy biur rachunkowych, których usługi są przecież kosztowne, a moce przerobowe ograniczone.

Jaki sprzęt wybrać?

Zostaw opinię

Twój adres email nie będzie publikowany ani zachowywany. Wymagane pola zaznaczone znakiem *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...