Przeboje Ariete – mopy parowe, maszyny do popcornu i domowe piece do pizzy Ranking październik 2022

Ariete to włoska firma, która od ponad pięćdziesięciu lat opracowuje proste, a zarazem niezwykle użyteczne urządzenia domowe, które ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków takich jak sprzątanie czy gotowanie. Prawdziwymi bestsellerami od marki Ariete są trzy rodzaje urządzeń, mianowicie mopy parowe, maszyny do popcornu i domowe piece do pizzy. Co sprawia, że są one tak uwielbiane?


Na czym polega fenomen mopów parowych?

Mopy parowe z pozoru mogą przypominać zwykłe mopy pionowe do mycia podłogi. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych mopów, przed myciem podłóg należy je odkurzyć, ponieważ nie zbierają one zanieczyszczeń tak, jak odkurzacz. Mopy parowe wymagają podłączenia do prądu, dzięki czemu grzałka umieszczona przy pojemniku na wodę zaczyna ją podgrzewać. Kiedy osiągnie ona już odpowiednią temperaturę, pompka przepycha gorącą parę wodną aż do głowicy urządzenia, która styka się bezpośrednio z zabrudzoną podłogą.

Do mycia podłóg z użyciem mopów parowych niepotrzebne są żadnego rodzaju detergenty czy środki chemiczne. Do pojemniczka w korpusie wlewa się wyłącznie czystą wodę, dzięki czemu sprzątanie jest całkowicie bezpieczne dla alergików, małych dzieci, osób starszych, lub nadwrażliwych na chemiczne substancje. Ponieważ woda podgrzewana jest do wysokiej temperatury, mopy parowe od Ariete, których modele zobaczyć można pod adresem https://eltkom.pl/Mopy-parowe-c140, nie tylko czyszczą podłogi, ale także je dezynfekują.


Jak działają kuchenne maszyny do popcornu?

Domowe maszyny do popcornu od Ariete dostępne na stronie https://eltkom.pl/maszyny-do-popcornu to niewielkie i niedrogie urządzenia, które świetnie nadają się nawet na prezent dla bliskiej osoby. Przygotowanie popcornu to z nimi błahostka – wystarczy odmierzyć odpowiednią ilość ziaren kukurydzy i dodać do nich odrobinę soli. Zaledwie po chwili temperatura wewnątrz urządzenia wzrośnie, a z ziaren kukurydzy powstanie pyszny popcorn, z którego ucieszą się dzieci, odwiedzający goście, czy miłośnicy kina zasiadający wieczorem przed ekranem telewizora. Zamiast przygotowywać gotowy pakowany do papierowych opakowań popcorn w mikrofalówce, lepiej wybrać znacznie łatwiejszą możliwość, z której wyniknie znacznie smaczniejsza przekąska.


Domowe piece do pizzy – co to za urządzenia?

Pizzę można co prawda zamówić z restauracji, zamiast przygotowywać ją samodzielnie, jednak jej smak nigdy nie będzie taki sam, jak domowego wyrobu. Domową pizzę ciężko porównać do jakiejkolwiek innej, chyba że zjedzonej przy stole we włoskiej pizzerii. Co więcej, przygotowanie pizzy we własnej kuchni wcale nie jest trudne, ani nie wymaga zbyt wiele czasu. Wystarczy cienki plaster ciasta, na którym ułoży się właściwie dowolne składniki, czyli często po prostu to, co aktualnie znajduje się w lodówce.

Domowe piece do pizzy od Ariete dostępne pod adresem https://eltkom.pl/Piece-do-pizzy-c2481 to niewielkie urządzenia elektryczne. Zwykle piec tego typu wyglądem przypomina dużych rozmiarów gofrownicę. Dzięki szybkiemu nagrzewaniu urządzenia te mogą upiec pizzę na cienkim cieście nawet w 4 minuty.

Jaki sprzęt wybrać?

Zostaw opinię

Twój adres email nie będzie publikowany ani zachowywany. Wymagane pola zaznaczone znakiem *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...