Ranking lodówek – jaką kupić? Ranking październik 2022

ranking lodówek 2020

Sprzęty AGD są dzisiaj podstawowym elementem wyposażenia każdego domu. Jednym z nich jest lodówka. Jeśli właśnie rozglądasz się za nową chłodziarko-zamrażarką, pomożemy ci w wyborze. Przygotowaliśmy ranking najlepszych lodówek. Sprawdź, jaką kupić, aby służyła ci przez wiele lat!


Najlepsze lodówki w 2020 roku

Jaką lodówkę do kuchni kupić? Wybór wcale nie jest prosty. Mnogość ofert na rynku sprawia, że trudno jest podjąć decyzję, która lodówka będzie najlepsza. Dlatego przychodzimy ci z pomocą i prezentujemy zestawienie wysokiej klasy lodówek.

W naszym rankingu znajdziesz wyłącznie energooszczędne sprzęty o doskonałych parametrach, cieszące się pozytywną opinią użytkowników. Sprawdź naszą listę i znajdź lodówkę dla siebie.

Samsung RB41R7839S9

Pierwsze miejsce rankingu zajmuje jednodrzwiowa lodówka Samsung RB41R7839S9 z dolnym zamrażalnikiem. To lodówka z klasy energetycznej A+++, z innowacyjną strefą Cool Select+. Pozwala zmienić zamrażalnik w chłodziarkę i ustawić najlepszą temperaturą dla przechowywanych mięs i warzyw.

Warta uwagi jest też technologia Twin Cooling Plus™, która odpowiada za utrzymanie optymalnych warunków wewnątrz chłodziarki i zapobiega mieszaniu się zapachów. Dodatkowo, kiedy będziesz chciał szybko schłodzić produkty spożywcze, wystarczy, że wciśniesz przycisk Power Cool, uruchamiając intensywne chłodzenie. Lodówka ma pojemność 406 litrów.

LG GSL761SWYV

Na drugim miejscu naszego rankingu lodówek jest sprzęt LG. GSL761SWYV to model Side-by-Side, czyli z podwójnymi drzwiami. Lodówka ma ponad 600 litrów pojemności oraz wygodny zbiornik na wodę, który nie wymaga podłączenia do instalacji hydraulicznej.

Fani chłodnych napojów z pewnością docenią system Slim SpacePlus™ do produkcji lodu. Dużym atutem jest też kratowana pokrywa Moist Balance Crisper™ na pojemniku do przechowywania warzyw i owoców. Sprawia, że produkty na dłużej zachowują swoją świeżość. Warto dodać, że LG wyposażył ten model w filtr Pure N Fresh, aby zminimalizować unoszące się wewnątrz lodówki zapachy.

Indesit LR8 S2 K B

Indesit LR8 S2 K B otrzymuje brązowy medal za niską awaryjność i niezwykle cichą pracę (do 38 dB). Jest to też niezwykle funkcjonalny model – zamrażarka Open Space pozwala na wyjęcie dwóch górnych szuflad i mrożenie większych produktów.

Lodówka Indesit ma również bardzo praktyczny czujnik Black Out, który natychmiast informuje o przerwie w zasilaniu. Chłodziarko zamrażarka ma 59,5 cm szerokości i 188,8 cm wysokości.

Bosch KGN39KLEC

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć lodówki Bosch KGN39KLEC, wyposażonej w komorę VitaFresh. Niższa temperatura jest gwarancją dłuższej świeżości produktów.

Bardzo istotna jest również funkcja supermrożenia. Kiedy dołożysz do zamrażarki nowe produkty, nie musisz się obawiać, że pozostała zawartość ulegnie rozmrożeniu i straci swój smak. Ponadto Bosch wyposażył lodówkę w 2 oddzielne obiegi chłodzenia oraz specjalne czujniki FreshSense. Ich zadaniem jest monitorowanie temperatury wewnątrz i na zewnątrz lodówki, aby utrzymać optymalne warunki dla przechowywanej w niej żywności.

Indesit LR6 S2 W

Marka Indesit także trafiła do naszego zestawienia. Model LR6 S2 W to doskonały wybór do niewielkich kuchni, a także dla osób szukających chłodziarko-zamrażarki w atrakcyjnej cenie.

Indesit LR6 S2 W kosztuje niewiele ponad 1000 zł. Wymiary urządzenia to 158,7 wysokości, 59,5 szerokości oraz 65,5 cm długości. Lodówka jest wyposażona w technologię Silent Cooling, która ogranicza poziom hałasu (maksymalnie 38 dB) oraz w technologię optymalnej wilgotności powietrza, zapobiegającej wysychaniu jedzenia.

Mamy nadzieję, że z naszym rankingiem dokonasz najlepszego zakupu. Pamiętaj, aby zwracać uwagę nie tylko na cenę, ale również na parametry wybranej lodówki!

Jaki sprzęt wybrać?

Zostaw opinię

Twój adres email nie będzie publikowany ani zachowywany. Wymagane pola zaznaczone znakiem *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...