Zmywarka do 2000 zł Ranking październik 2022

Zmywarka wolnostojąca marki Electrolux, dostępna poniżej kwoty 2000 zł.
Zmywarka wolnostojąca marki Electrolux, dostępna poniżej kwoty 2000 zł.
Kwestie oszczędnościowe powodują, że w przypadku dużej ilości naczyń do mycia bardziej optymalnym wariantem jest zakup zmywarki.

Czy dobrej jakości sprzęt możemy dostać już za kwotę do 2000 zł? Patrząc na obecną sytuację rynkową – jak najbardziej tak. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości swoich modeli oferują nam chociażby takie firmy jak Amica, Siemens, Bosch, Krups, Candy, Zanussi, Beko czy też Ariston.

Ilość miejsca, jaką dysponujemy w kuchni, powinna być jednym z podstawowych kryteriów wyboru zmywarki.


Co możemy dostać w cenie do 2000 zł?

Budżet w wysokości 2000 zł w zupełności pozwala na to, aby zakupić cichą zmywarkę (poniżej 45 dB) i w dodatku energooszczędną (najlepsza jest klasa A+++ – sprzęt zużywa poniżej 1 kWh). Zmywarka ponadto powinna posiadać przynajmniej 6 programów, w tym m.in. zmywanie wstępne lub tak zwany program intensywny, dzięki któremu czyszczenie naczyń w wysokiej temperaturze przebiega w przyspieszonym tempie.

Dobra zmywarka jest sprzętem na przynajmniej 4-5 lat, ważne są jednak kwestie odpowiedniej eksploatacji, jak chociażby czyszczenie i prawidłowe wykorzystanie.

W zmywarce przydatny będzie zewnętrzny panel sterowania. W cenie do 2000 zł można zakupić jeden z trzech typów zmywarek, różniących się parametrami:

Nablatowa zmywarka sprawdzi się tam, gdzie brakuje miejsca. Z kolei sprzęt wolnostojący można ustawić w dowolnej konfiguracji, jedynym ograniczeniem może być przestrzeń, jaką dysponujemy. Zmywarka do zabudowy z kolei jest dobrym wyborem do domowej kuchni o niewielkiej powierzchni.


Zmywarki nablatowe do 2000 zł RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych zmywarek nablatowych do kwoty 2000 zł. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.


Dobra zmywarka powinna zużywać nie więcej niż 10 wody, niektóre z nich potrafią zużyć zaledwie 7-8 litrów. Oszczędność wody i energii ma spore znaczenie dla kupującego, dlatego w kwocie do 2000 zł z powodzeniem znajdziemy produkt, który dysponuje klasą energetyczną A+++ i wspomnianym zużyciem nieprzekraczającym 10 litrów.

O kryteriach wyboru zmywarki do zabudowy kuchennej można przeczytać w poradniku dostępnym na https://www.eurobb.net/zmywarka-do-zabudowy/.

Faktycznie oszczędności wynikające z wyboru klasy energetycznej oraz zużycia wody będą zauważalne dopiero przy intensywnym użytkowaniu danego modelu zmywarki. Pojemność zmywarki wyrażana jest w postaci ilości kompletów naczyń, które możemy zmieścić we wsadzie. Na potrzeby sporadycznego użytkowania w zupełności wystarczą takie mieszczące do 10 kompletów naczyń.


Zmywarki do zabudowy do 2000 zł RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych zmywarek do zabudowy do kwoty 2000 zł. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.


Opcja połowa wsadu naczyń pozwala kontrolować zużycie wody oraz energii. Przed włożeniem naczyń do zmywarki należy usunąć resztki jedzenia ze sztućców, talerzy oraz filiżanek. Większe pozostałości po posiłku mogą bowiem szybko zapchać filtr. Cicho działająca zmywarka do 2000 zł? Bez problemu znajdziemy takie poniżej 45 dB.

Komfortowe użytkowanie zapewni nam elektroniczny wyświetlacz, który znajduje się w standardzie niemal każdej zmywarki, na którą chcemy przeznaczyć kwotę do 2000 zł.

Głębokość samej zmywarki uzależniamy od ilości miejsca, które posiadamy. Jest to szczególnie istotne, gdy chcemy umieścić sprzęt w płytkiej wnęce.

Szerokość zmywarki? Na rynku do kwoty 2000 zł dostępne są modele od 44 cm do 65 cm, decyzję o wyborze konkretnego wariantu również powinniśmy uzależnić od przestrzeni, którą dysponujemy na zainstalowanie zmywarki.


Zmywarki wolnostojące do 2000 zł RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych zmywarek wolnostojących do kwoty 2000 zł. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.


Podsumowanie

Kluczowym elementem determinującym wybór danego typu zmywarki jest uzależniony od ilości dostępnego miejsca oraz przydatnych funkcji (te w zasadzie oferowane są we wszystkich rodzajach sprzętu). Gdy już zdecydujemy się na konkretne gabaryty, wówczas istotnym czynnikiem będzie dla nas cicha praca oraz klasa energetyczna i zużycie wody. Pojemność wsadu jest uzależniona od wielkości zmywarki.

Niezależnie od kryteriów wyboru możemy być pewni, że w kwocie do 2000 zł z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie.

Dobór zmywarki, a konkretnie rodzaj urządzenia, można także determinować różnego rodzaju upodobaniami, czy pożądanym wyglądem kuchni. Najczęściej zatem decydujemy się na zakup zmywarek do zabudowy z racji zdecydowanie większym możliwości designerskich. Zmywarkę do zabudowy możemy nie tylko dobrać w odpowiadającym nam rozmiarze, ale przede wszystkim włączyć ją w całą strukturę zabudowy naszej kuchni. Wskazówki, do tego, jaka zmywarka pod zabudowę może okazać się najlepsza, możecie znaleźć także w rankingu zmywarek przygotowanym przez portal Homelook.pl.


Jak szukali użytkownicy?

 • jaka kupic zmywarkie 60 od 2 000zl
 • jaka kupic zmywarkie 60 od 2 000zl forum
 • najlepsza zmywarka do 2000

Jaki sprzęt wybrać?

5 opinii o “Zmywarka do 2000 złRankingi i poradniki AGD na Eurobb.net 2022

 • Kurcze , ale bym chciała zmywarkę. Na prawdę mogę powiedzieć, że jest to jedno z moich małych marzeń, jakkolwiek to głupio nie zabrzmi… Mam czteroosobową rodzinę, oczywiście każdy sprząta po sobie, ale wiadomo, że najwięcej roboty ma pani domu:) Więc czekam tylko na remont w kuchni, aż zakupie sobie zmywarkę:)

  Reply
 • Mega fajne zestawienie, ciekawe i konkretne. Potrzebna mi jest właśnie wydajna zmywarka do zabudowy, po przeprowadzce na pewno się tak stanie. Boje się trochę, że na początku nie będę umiała zagospodarować mycia i przestawić się z mycia ręcznego ;D

  Reply
 • Interesujące, że za 2000zł można kupić aż tak dobry sprzęt. Rozważam właśnie zakup zmywarki za rozsądne pieniądze i bardzo mi pomogliście. Planuje zakupić zmywarkę Whirpool z waszego zestawienia. Pozdrawiam i dziękuję 😉

  Reply
 • Potrzebna mi była duża zmywarka do kuchni. Kupiłem sprzęt właśnie do takiej kwoty i jestem mile zaskoczony – jest bardzo dobrej klasy, ma dużo programów, jest łatwy w użyciu. Jest to moja pierwsza zmywarka i już nie wyobrażam sobie przesiadki na mycie ręczne.

  Reply
 • Zmywarka do zabudowy kuchennej to w dzisiejszych czasach według mnie totalny must have. Nie ma lepszego pomocnika w domu niż zmywarka. Bardzo przydaje się i ułatwia sprzątanie po obiedzie, ale nie tylko, bo można z całego dnia naczynia wrzucać na bieżąco i wieczorem puścić szybki program i po sprawie 😉

  Reply

Zostaw opinię

Twój adres email nie będzie publikowany ani zachowywany. Wymagane pola zaznaczone znakiem *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...