Kuchenka Beko – czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych kuchenek? Ranking październik 2022

Marka Beko to jeden z najpopularniejszych producentów sprzętu AGD obecnych w naszym kraju. Oferuje wysokiej jakości urządzenia, których zaletą jest nie tylko funkcjonalność, ale także dobra cena. Kuchenka Beko to więc sprawdzony wybór dla użytkowników, dla których szczególne znacznie ma funkcjonalność i rozsądna cena urządzenia. Jakie cechy posiadają kuchenki Beko i dlaczego warto wybrać właśnie je?

kuchenka Beko


Kuchenka Beko i jej rodzaje

W ofercie marki Beko znajdziemy trzy rodzaje kuchenek wolnostojących. Są to tradycyjne kuchenki gazowe, w których płyta grzewcza i piekarnik zasilane są gazem, kuchenki hybrydowe gazowo-elektryczne, w których piekarnik działa na prąd, a płyta na gaz oraz kuchenki elektryczne w całości zasilane energią elektryczną. Kuchenka Beko może być więc idealnie dopasowana do naszych potrzeb i wymagań, także tych dotyczących sposobu jej zasilania. Jakie funkcje posiadają poszczególne rodzaje kuchenek Beko?


Kuchenka Beko i jej płyta grzewcza – gazowa i ceramiczna

W sprzedaży dostępne są kuchenki wolnostojące marki Beko, w których zastosowane zostały płyty grzewcze gazowe lub ceramiczne. Na szczególną uwagę zasługuje kuchenka Beko CSM 51320 DX, w której zamontowany został specjalny palnik gazowy WOK o dużej mocy. Dzięki jego obecności jeszcze szybciej przygotujemy potrawy w dużych naczyniach. Większy palnik szczególnie docenią osoby, które często gotują w dużych garnkach i na patelniach typu wok. Palniki w kuchenkach Beko zostały zaprojektowane w taki sposób, by działały jak najwydajniej. Ich konstrukcja pozwala na zaoszczędzenie czasu potrzebnego do gotowania oraz ograniczenie zużycia gazu.

Nowoczesne kuchenki Beko, oprócz tradycyjnej płyty grzewczej zasilanej gazem, wyposażone są także w łatwą w czyszczeniu i estetyczną płytę ceramiczną działającą na prąd. W płytę ceramiczną wyposażona jest m. in. kuchenka Beko FSM57300GX. Wszystkie kuchenki elektryczne marki Beko posiadają klasę energetyczną A, dzięki czemu zużywają mniej prądu i doskonale nadają się do codziennego użytkowania.


Kuchenka Beko i jej piekarnik – pieczenie 3D na kilku poziomach

Najczęściej wybieranymi kuchenkami wolnostojącymi są modele wyposażone w piekarnik elektryczny. Nie oznacza to jednak, że w ofercie matki Beko znajdziemy tylko kuchenki wyposażone w piekarnik działający na prąd. Dostępne są bowiem także modele działające na gaz, do których należy np. kuchenka Beko CSG 52020 FW. Kuchenka ta idealnie sprawdzi się w domach, w których preferuje się tradycyjne i oszczędne rozwiązania.

Najwięcej funkcji oferuje jednak kuchenka Beko wyposażona w piekarnik elektryczny. Znajdziemy w nim m. in. praktyczną funkcję termoobiegu, która dba o równomierne rozprowadzanie ciepła we wnętrzu urządzenia i przyczynia się do osiągania perfekcyjnych rezultatów pieczenia. Na uwagę zasługuje także sama konstrukcja drzwi piekarnika pozbawiona śrub i załamań, w których może gromadzić się brud. Ułatwia to czyszczenie wnętrza urządzenia oraz pozytywnie wpływa na higienę jego codziennego użytkowania. Piekarniki elektryczne w kuchenkach Beko posiadają także nowoczesną funkcję pieczenia 3D, która wraz z termoobiegiem pozwala na przygotowywanie potraw na kilku poziomach jednocześnie.

Na wygodę użytkowania piekarnika pozytywnie wpływa także obecność prowadnic teleskopowych, dzięki którym bezpiecznie wyjmiemy gorące naczynia z wnętrza urządzenia. W prowadnice teleskopowe wyposażona jest wspominana wyżej kuchenka Beko CSM 51320 DX. Znajdziemy je także w kuchence BEKO FSM52330DXBEKO i BEKO CSM52328DX.

Kuchenka Beko w Neonet.pl to dobry wybór zwłaszcza, jeśli cenimy sobie tradycyjne i sprawdzone rozwiązania. Ich szeroki wybór i zróżnicowana funkcjonalność pozwalają na zakup kuchenki idealnie dostosowanej do naszych potrzeb i wymagań. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań kuchenka Beko to sprawdzony zakup, który z pewnością nas nie zawiedzie.

Jak szukali użytkownicy?

  • kuchenka gazowa z piekarnikiem na prąd ceny jakie

Jaki sprzęt wybrać?

Zostaw opinię

Twój adres email nie będzie publikowany ani zachowywany. Wymagane pola zaznaczone znakiem *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...