Telewizor do 6000 zł? TOP 3 Ranking październik 2022

Jeśli planujesz zakup nowego telewizora, przygotowaliśmy ranking – oto 3 wybrane przez nas modele. Założyliśmy, że dysponujesz budżetem około 6000 złotych, gdyż to jeden z najpopularniejszych przedziałów cenowych. Na rynku jest tak wiele modeli różnych producentów, np. telewizor Samsung QLED czy LG OLED – warto zrobić wstępne rozeznanie.

Marzy nam się najnowszy telewizor Samsung lub Sony, ale marzenia nie zawsze idą w parze z budżetem. Najczęściej szukamy telewizora za około 3000 zł lub maksymalnie 6000 złotych. W tym zestawieniu przedstawiamy modele z tej droższej kategorii – m.in. telewizor Samsung QLED – naprawdę świetne sprzęty o znakomitej jakości obrazie oraz dźwięku. Producenci oferują za tę kwotę naprawdę wiele, aby zadowolić miłośników kina – przecież Smart TV to obecnie standard. Poniżej znajduje się m.in. telewizor Samsung QLED oraz model Sony.


Telewizor Samsung QLED QE55Q7FAM

55-calowy model Samsunga zapewnia m.in. intensywny obraz i świetne detale dzięki nowoczesnej technologii UHD 4K. Model spodoba się miłośnikom kina domowego i Smart TV – można korzystać z Youtube, HBO GO czy popularnego Netflixa. Intuicyjny Smart TV to niemal nieskończenie wiele możliwości i zabawy. Jeśli interesuje Cię 55-calowy telewizor Samsung QLED, będzie to doskonały wybór.


LG OLED 55B7V

Wspomniany Samsung QLED TV to nasza propozycja telewizora 55-calowego, podobnie jak ten model LG. Zwraca uwagę już swoim wyglądem – smukła obudowa sprawia, że idealnie wpasowuje się w każde wnętrze. Ponadto w parze z designem idzie wysoka funkcjonalność, świetne kolory, wyjątkowa czeń i kontrast. Można odnieść wrażenie, że jest się w kinie! Zresztą nie tylko ze względu na obraz, bo i dźwięk. Trzeba docenić technologie Dolby Vision™ i Dolby Atmos®, które to wrażenie jeszcze potęgują!


Sony LED KD-55XF9005

Jeśli szukasz znakomitego telewizora, weź pod uwagę najnowszy telewizor Samsung, ale także wybrany model od Sony. Prezentowany przez nas nieco przekracza budżet, bo kosztuje 6500 złotych. Zyskujesz jednak bardzo rzeczywisty obraz, a procesor 4K HDR X1™ Extreme z funkcją przetwarzania obrazu w czasie rzeczywistym sprawia, że nie umkną żadne detale. Docenisz też wyborną jakość dźwięku oraz liczne funkcje Smart – podobnie jak w Samsung QLED TV .

Nowoczesnych technologii jest jednak w tym modelu znacznie więcej – X-Motion Clarity™ gwarantuje, że każdy ruch zobaczymy w najdrobniejszych szczegółach. Także w filmach akcji! Ruchome obrazy nie będą rozmazane, nawet w trakcie najszybszych scen typu pościgi czy walki.

Jaki sprzęt wybrać?

Zostaw opinię

Twój adres email nie będzie publikowany ani zachowywany. Wymagane pola zaznaczone znakiem *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...