Odkurzacz do 500 zł

odkurzacz marki BoschZe względu na zasobność portfela przeciętnego Kowalskiego największą popularnością na polskim rynku odkurzaczy cieszą się rzecz jasna egzemplarze pochodzące z niższej półki cenowej. Odpowiednia korelacja pomiędzy kosztami zakupu a funkcjonalnością stały się gwarantem sukcesu, dlatego producenci oferujący odkurzacze workowe i bezworkowe do 500 zł oferują potencjalnym klientom coraz wydajniejszy i tym samym wydajniejszy sprzęt. Co zatem możemy obecnie dostać za 500 zł chcąc kupić odkurzacz do domu czy też do biura?

Jaki odkurzacz do 500 zł wybrać?

Bardzo duże znaczenie przy wyborze ma klasa energetyczna danego odkurzacza – najlepszym wyborem będą te posiadające klasę A. Z kolei modele wyposażone w technologię PowerCyclone 4 zapewniają bardzo wysoką wydajność podczas pracy, a zarazem jej efektywność.

Z przydatnych dodatków na uwagę zasługuje nasadka TriActive +3, która nadaje się do zbierania drobnych i dużych cząsteczek kurzu. Zwracajmy uwagę na to, czy odkurzacz posiada filtr, np. filtr HEPA 10, który oczyszcza powietrze z drobnoustrojów, roztoczy itp.

Ważnym kryterium wyboru jest także moc samego sprzętu, w zależności od wielkości sprzątanej powierzchni możemy zdecydować się na odkurzacz o mocy do 1000 W (dedykowany dla mniejszych mieszkań i domów) lub na mocniejszy wariant powyżej 1500 W (zarezerwowany na duże powierzchnie biurowe, domowe itp.).

Odkurzacze do 500 zł, workowe RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych odkurzaczy workowych do 500 zł. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.

Odkurzacze do 500 zł, bezworkowe RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych odkurzaczy bezworkowych do 500 zł. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.

Poziom hałasu emitowanego podczas pracy nie powinien przekraczać maksymalnie 65 dB, do kwoty 500 zł powinniśmy takowe spokojnie znaleźć. Z dodatkowych akcesoriów z pewnością godna polecenia będzie szczotka ssąca, która poradzi sobie z kurzem oraz piaskiem. Końcówek ssących powinno być kilka – niektórzy producenci dodają ssawki do tapicerki oraz książek.

Odkurzacze do 500 zł, z filtrem wodnym RANKING *

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych odkurzaczy z filtrem wodnym do kwoty 500 zł. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.

*rekomendowane zwłaszcza osobom cierpiącym na alergię.

Przydatna w codziennej eksploatacji będzie z pewnością funkcja sygnalizująca poziom zapełnienia worka, dzięki czemu wiemy, kiedy należy wymienić worek na nowy.

Dodatkowe wyposażenie i cechy odkurzacza, które warte jest również uwagi:

  • zmywalny mikrofiltr wylotowy,
  • rury teleskopowe, które można składać i przechowywać bez zajmowania dużej ilości miejsca w pomieszczeniu,
  • wskaźnik filtra,
  • obrotowe koła jezdne wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego,
  • wysokoobrotowy silnik z regulacją obrotów,
  • możliwość usuwania kurzu, trocin, pyłu i betonu, dzięki czemu urządzenie idealnie nadaje się do domu, biura czy warsztatu.

Odkurzacze do 500 zł RANKING

Zestawienie najpopularniejszych i najchętniej kupowanych odkurzaczy do kwoty 500 zł. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.

Jaki sprzęt wybrać?

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *