Tania lodówka do 1000 zł Ranking marzec 2021

Najtańsze modele lodówek można kupić już za kwotę znacznie poniżej 1000 złotych, natomiast na najdroższe modele musimy wydać dobre kilka tysięcy zł.

Za niewielkie pieniądze otrzymamy raczej skromne, mające podstawowe funkcje, ale w zupełności wystarczające dla singla lub małej rodziny, wygodne półeczki, wewnętrzne oświetlenie oraz zamrażarka pozwolą na umiejętne rozlokowanie podstawowych produktów spożywczych. W upalne dni w lodówce można również przechowywać kosmetyki.


Jaka tania lodówka do 1000 zł?

Jaka lodówka do 1000 zł?Lodówki mogą mieć różnorodne parametry oraz wyposażenie:

 • klasę energetyczną i klasę klimatyczną,
 • możliwość zamrażania i utrzymania temperatury bez zasilania,
 • czynnik chłodzący,
 • liczbę agregatów i termostatów.

Poziom hałasu także ma znaczenie podczas eksploatacji urządzenia. Lodówka ma klasę energetyczną od A do G. Lodówki klasy A+++ są najbardziej oszczędne w eksploatacji.

Lodówka z zamrażarką mrozi od 2 do 25 kilogramów produktów. Najlepsze i najbardziej rekomendowane są zamrażarki skrzyniowe. Liczba agregatów i termostatów ma znaczenie w kontekście jakości samego urządzenia, np. dwa agregaty zwiększają liczbę potencjalnych awarii danego sprzętu.


Tanie lodówki do 1000 zł, do zabudowy RANKING

Zestawienie najchętniej kupowanych tanich lodówek do zabudowy do kwoty 1000 zł. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.


Przy wyborze lodówki warto wybierać takie, które emitują poziom hałasu poniżej 65 dB. Nawet w tańszych modelkach dostępna jest funkcja soft close, czyli delikatnego zamykania drzwi. System Antyfinger Print chroni obudowę przed pozostawianiem śladów palców.

Zobacz również – Jaką lodówkę do 2000 zł wybrać?

W lodówkach dostępny jest system sterowania temperaturą, regulowana wysokość półek, tańsze modele nie posiadają natomiast kostkarki ani dystrybutora wody. Przydatna w codziennej eksploatacji będzie taca do warzyw i owoców oraz foremki do lodu.

Warto sprawdzić przed zakupem, czy dana lodówka posiada we wnętrzu powłokę antybakteryjną, która ogranicza rozwój drobnoustrojów oraz bakterii.

Z kolei wysoka klasa zamrażania pozwala na przechowywanie w lodówce produktów do 3 miesięcy, a niekiedy nawet i dłużej.

Przydatny w codziennej eksploatacji będzie również system no frost, dzięki któremu nie ma konieczności rozmrażania lodówki celem usunięcia lodu.

Do codziennych zastosowań dla kilkuosobowej rodziny powinna wystarczyć lodówka posiadająca pojemność 250 litrów (około 200 litrów na chłodziarkę oraz 50 litrów na zamrażarkę).


Tanie lodówki do 1000 zł, wolnostojące RANKING

Zestawienie najchętniej kupowanych tanich lodówek wolnostojących do kwoty 1000 zł. Ranking został opracowany na podstawie serwisu Nokaut.pl i jest aktualizowany na bieżąco.


Popularne marki oferujące lodówki w kwocie do 1000 zł:
Beko, Electrolux, Amica, Candy, Exquisit, Goddess, Gorenje, Guzzanti, Haier, Hoover, Hotpoint-Ariston, Indesit, Liebherr, Manta, MPM, Polar, Ravanson, Whirlpool, Zanussi.


Jak szukali użytkownicy?

 • lodówka do 1000 zł 2019
 • lodowka do 1000zł
 • lodówki do 1000 zł

Jaki sprzęt wybrać?

4 opinii o “Tania lodówka do 1000 złRankingi i poradniki AGD na Eurobb.net 2020

 • Dobra lodówka do kuchni w tysiącu złotych to zdecydowanie wystarczająca kwota. Wybór jest tak duży, że bez problemu można wybrać coś ciekawego. Dla mnie osobiście ważne jest, żeby lodówka była cicha i stosunkowo miała dobrze zagospodarowane miejsce na półki i szuflady.

  Reply
 • Lodówka do 1000zł to już i tak dobry sprzęt. Czasami trafia się bardzo dobra okazja. Tania lodówka do zabudowy to akurat coś co mi się trafiło i jestem bardzo zadowolona, wygląda o wiele lepiej niż wolnostojąca i dobrze komponuje się z resztą kuchni.

  Reply
 • Tania lodówka do kuchni też daje radę. Nie ma po prostu bajerów i jest mniej przestronna niż inne, droższe. Jeżeli mieszka się w domu w 2-3 osoby to zdecydowanie wystarczy taka i nie będzie problemu. Sam mam taką z żoną w domu i wystarcza w zupełności 😉

  Reply
 • Za 1000zł może się trafić dobra i niezbyt droga mała lodówka, więc uważam że warto. Nie mieszczą one tyle co duże, ale można przez to zaoszczędzić miejsca w kuchni, albo może być to po prostu dobre rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują tyle miejsca w lodówce bo mieszkają sami lub we dwoje. Pozdrawiam.

  Reply

Zostaw opinię

Twój adres email nie będzie publikowany ani zachowywany. Wymagane pola zaznaczone znakiem *

Oceń publikację i/lub ranking ᐅ 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...